• VVI VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoekstra, MarielleOverige stafTeammanager
    Hogeterp, IreneOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    9 mrt. 14:15VVI VR1 - HJSC VR1Sportpark de Stripe
    16 mrt. 14:10Heerenveense Boys VR2 - VVI VR1Sportpark De Akkers
    23 mrt. 14:15VVI VR1 - Oudega VR1Sportpark de Stripe
    30 mrt. 14:00FC Oldemarkt VR1 - VVI VR1Sportpark Oldemarkt
    3 apr. 19:30Mildam VR1 - VVI VR1Sportpark De Wissel
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VVI VR1 ( 4e klasse 7 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeerobben VR112101146113531
    2Oudega VR112100242182430
    3Heerenveense Boys VR21182138152326
    4Mildam VR11180338241424
    5QVC VR1952228161217
    6HJSC VR1125253634217
    7VVI VR1115063039-915
    8FC Oldemarkt VR1114252427-314
    9De Blesse VR1114162035-1513
    10VV Sneek Wit Zwart VR2131210842-345
    11SVO EBC/Delfstrahuizen VR1110292253-312
    12ST Aengwirden/Akkrum VR1120210927-182

    Poulestanden VVI VR1 ( Vrouwen beker poulefase Groep 3 44 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVI VR1321012397
    2SVO EBC/Delfstrahuizen VR1320111476
    3Lemmer vv VR13111810-24
    4SC Joure VR23003721-140

    Poulestanden VVI VR1 ( Vrouwen beker 1e ronde Groep 3 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESZ VR11100100103
    2QVC VR1110010193
    3The Knickerbockers VR511009273
    4SC Stadspark VR111008173
    5vv Sweel VR111007073
    6SC Bolsward VR211006063
    7FC Burgum VR111006063
    8Kollum VR111005143
    9Ternaard VR111005143
    10FC Oldemarkt VR211004043
    11SJO FC Coevorden VR111004043
    12Schoonebeek VR111003033
    13SJO WTTC VR211003033
    14The Knickerbockers VR611005323
    15SJO NWVV/Titan VR111005323
    16Leeuwarder Zwaluwen VR211003123
    17VVS VR111002023
    18Heerenveense Boys VR211003213
    19Erica'86 VR111001013
    20Veendam 1894 VR211004403
    21Oudega VR111003303
    22Waskemeer VR111001103
    23Groen Geel VR200000000
    24MOVV VR110014400
    25AVC VR110013300
    26Peize VR110011100
    27vv Steenwijk VR1100123-10
    28ACV VR3100101-10
    29Nieuw Buinen VR1100135-20
    30Omlandia VR1100135-20
    31SVO VIVA'23 VR1100113-20
    32Corenos VR1100102-20
    33Pesse VR2100103-30
    34Tonego VR1100103-30
    35Leovardia VR1100115-40
    36VVSV '09 VR1100115-40
    37Oudehaske VR1100104-40
    38SVBO VR1100104-40
    39DTD VR1100106-60
    40VVI VR1100106-60
    41Niekerk VR1100129-70
    42VVK VR4100118-70
    43Wacker VR1100107-70
    44Beetgum VR11001110-90
    45Ens VR11001010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Annema, FroukjeTeamspeler
    Bax, DagmarTeamspeler
    Breed, SennaTeamspeler
    Ferdinands, BernauTeamspeler
    Hiemstra, HannekeTeamspeler
    Hoekstra, JanitaTeamspeler
    Hoekstra, NeeltsjeTeamspeler
    Hoekstra, NynkeTeamspeler
    Huizenga, SylviaTeamspeler
    Leenstra, FemkeTeamspeler
    Mink, RĂ©annaTeamspeler
    Rozendal, DagmarTeamspeler
    Vries, Elina deTeamspeler
    Vries, Froukje deTeamspeler
    Wetting, EsmeeTeamspeler
    Wijnja, FroukjeTeamspeler
    Wijnja, NeeltsjeTeamspeler
    Wijnja, SigridTeamspeler
    Woldman, MarleenTeamspeler
    Zijlstra, AliceTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.